Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
DRUGA LIGA ZAHOD
Krog 1
2019-08-31
16:00:00
Nanos : Pliskovica
Cerkniško jezero : Tabor Ozeljan
Jadran HK : Videm Košana
Goriška Brda : Kolektor Idrija
Katarina : Planina Ajdovščina
Krog 2
2019-09-07
16:00:00
Pliskovica : Planina Ajdovščina
Kolektor Idrija : Katarina
Videm Košana : Goriška Brda
Tabor Ozeljan : Jadran HK
Nanos : Cerkniško jezero
Krog 3
2019-09-14
16:00:00
Cerkniško jezero : Pliskovica
Jadran HK : Nanos
Goriška Brda : Tabor Ozeljan
Katarina : Videm Košana
Planina Ajdovščina : Kolektor Idrija
Krog 4
2019-09-21
16:00:00
Pliskovica : Kolektor Idrija
Videm Košana : Planina Ajdovščina
Tabor Ozeljan : Katarina
Nanos : Goriška Brda
Cerkniško jezero : Jadran HK
Krog 5
2019-09-28
16:00:00
Jadran HK : Pliskovica
Goriška Brda : Cerkniško jezero
Katarina : Nanos
Planina Ajdovščina : Tabor Ozeljan
Kolektor Idrija : Videm Košana
Krog 6
2019-09-29
16:00:00
Pliskovica : Videm Košana
Tabor Ozeljan : Kolektor Idrija
Nanos : Planina Ajdovščina
Cerkniško jezero : Katarina
Jadran HK : Goriška Brda
Krog 7
2019-10-05
16:00:00
Goriška Brda : Pliskovica
Katarina : Jadran HK
Planina Ajdovščina : Cerkniško jezero
Kolektor Idrija : Nanos
Videm Košana : Tabor Ozeljan
Krog 8
2019-10-12
16:00:00
Pliskovica : Tabor Ozeljan
Nanos : Videm Košana
Cerkniško jezero : Kolektor Idrija
Jadran HK : Planina Ajdovščina
Goriška Brda : Katarina
Krog 9
2019-10-19
16:00:00
Katarina : Pliskovica
Planina Ajdovščina : Goriška Brda
Kolektor Idrija : Jadran HK
Videm Košana : Cerkniško jezero
Tabor Ozeljan : Nanos
Krog 10
2020-04-18
16:00:00
Pliskovica : Nanos
Tabor Ozeljan : Cerkniško jezero
Videm Košana : Jadran HK
Kolektor Idrija : Goriška Brda
Planina Ajdovščina : Katarina
Krog 11
2020-04-25
16:00:00
Planina Ajdovščina : Pliskovica
Katarina : Kolektor Idrija
Goriška Brda : Videm Košana
Jadran HK : Tabor Ozeljan
Cerkniško jezero : Nanos
Krog 12
2020-05-09
16:00:00
Pliskovica : Cerkniško jezero
Nanos : Jadran HK
Tabor Ozeljan : Goriška Brda
Videm Košana : Katarina
Kolektor Idrija : Planina Ajdovščina
Krog 13
2020-05-16
16:00:00
Kolektor Idrija : Pliskovica
Planina Ajdovščina : Videm Košana
Katarina : Tabor Ozeljan
Goriška Brda : Nanos
Jadran HK : Cerkniško jezero
Krog 14
2020-05-23
16:00:00
Pliskovica : Jadran HK
Cerkniško jezero : Goriška Brda
Nanos : Katarina
Tabor Ozeljan : Planina Ajdovščina
Videm Košana : Kolektor Idrija
Krog 15
2020-05-30
16:00:00
Videm Košana : Pliskovica
Kolektor Idrija : Tabor Ozeljan
Planina Ajdovščina : Nanos
Katarina : Cerkniško jezero
Goriška Brda : Jadran HK
Krog 16
2020-06-06
16:00:00
Pliskovica : Goriška Brda
Jadran HK : Katarina
Cerkniško jezero : Planina Ajdovščina
Nanos : Kolektor Idrija
Tabor Ozeljan : Videm Košana
Krog 17
2020-06-13
16:00:00
Tabor Ozeljan : Pliskovica
Videm Košana : Nanos
Kolektor Idrija : Cerkniško jezero
Planina Ajdovščina : Jadran HK
Katarina : Goriška Brda
Krog 18
2020-06-20
16:00:00
Pliskovica : Katarina
Goriška Brda : Planina Ajdovščina
Jadran HK : Kolektor Idrija
Cerkniško jezero : Videm Košana
Nanos : Tabor Ozeljan