Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
PRVA LIGA DEČKI
Krog 1
2019-04-07
09:00:00
Zmajčki Krim Ljubljana : Pliskovica
Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 2
Repentabor : Agrochem Hrast
Košana : ŠB Korte - Izola 1
Krog 2
2019-04-14
09:00:00
Pliskovica : Postojnska jama
Repentabor : Zmajčki Krim Ljubljana
Košana : ŠB Korte - Izola 2
Kolektor Idrija : Agrochem Hrast
Krog 3
2019-05-12
09:00:00
Repentabor : Pliskovica
Košana : Postojnska jama
Kolektor Idrija : Zmajčki Krim Ljubljana
ŠB Korte - Izola 1 : Agrochem Hrast
Krog 4
2019-05-19
09:00:00
Pliskovica : Košana
Kolektor Idrija : Repentabor
ŠB Korte - Izola 1 : Zmajčki Krim Ljubljana
Agrochem Hrast : ŠB Korte - Izola 2
Krog 5
2019-05-26
09:00:00
Kolektor Idrija : Pliskovica
ŠB Korte - Izola 1 : Repentabor
Agrochem Hrast : Postojnska jama
ŠB Korte - Izola 2 : Zmajčki Krim Ljubljana
Krog 6
2019-06-16
09:00:00
ŠB Korte - Izola 1 : Kolektor Idrija
Agrochem Hrast : Košana
ŠB Korte - Izola 2 : Repentabor
Zmajčki Krim Ljubljana : Postojnska jama
Krog 7
2019-09-08
09:00:00
Pliskovica : ŠB Korte - Izola 1
ŠB Korte - Izola 2 : Kolektor Idrija
Zmajčki Krim Ljubljana : Košana
Postojnska jama : Repentabor
Krog 8
2019-09-29
09:00:00
Agrochem Hrast : Pliskovica
ŠB Korte - Izola 2 : ŠB Korte - Izola 1
Postojnska jama : Kolektor Idrija
Repentabor : Košana
Krog 9
2019-10-13
09:00:00
Pliskovica : ŠB Korte - Izola 2
Zmajčki Krim Ljubljana : Agrochem Hrast
Postojnska jama : ŠB Korte - Izola 1
Košana : Kolektor Idrija
Krog 10
2019-11-17
09:00:00,
nedelja
Repentabor : Agrochem Hrast
ŠB Korte - Izola 1 : Zmajčki Krim Ljubljana
Krog 11
2019-11-17
09:00:00,
nedelja
Repentabor : ŠB Korte - Izola 1
Agrochem Hrast : Zmajčki Krim Ljubljana