Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
PRVA LIGA
Krog 1
2019-08-31
16:00:00
Velenje Premogovnik : Čirče VAN-DEN
Sloga : Center Kranj
Orlek ORO MET : Gradna GIK
Cesta : Jadran Izola
Planina Kranj : Logatec
Krog 2
2019-09-07
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Logatec
Jadran Izola : Planina Kranj
Gradna GIK : Cesta
Center Kranj : Orlek ORO MET
Velenje Premogovnik : Sloga
Krog 3
2019-09-14
16:00:00
Sloga : Čirče VAN-DEN
Orlek ORO MET : Velenje Premogovnik
Cesta : Center Kranj
Planina Kranj : Gradna GIK
Logatec : Jadran Izola
Krog 4
2019-09-21
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Jadran Izola
Gradna GIK : Logatec
Center Kranj : Planina Kranj
Velenje Premogovnik : Cesta
Sloga : Orlek ORO MET
Krog 5
2019-09-28
16:00:00
Orlek ORO MET : Čirče VAN-DEN
Cesta : Sloga
Planina Kranj : Velenje Premogovnik
Logatec : Center Kranj
Jadran Izola : Gradna GIK
Krog 6
2019-09-29
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Gradna GIK
Center Kranj : Jadran Izola
Velenje Premogovnik : Logatec
Sloga : Planina Kranj
Orlek ORO MET : Cesta
Krog 7
2019-10-05
16:00:00
Cesta : Čirče VAN-DEN
Planina Kranj : Orlek ORO MET
Logatec : Sloga
Jadran Izola : Velenje Premogovnik
Gradna GIK : Center Kranj
Krog 8
2019-10-12
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Center Kranj
Velenje Premogovnik : Gradna GIK
Sloga : Jadran Izola
Orlek ORO MET : Logatec
Cesta : Planina Kranj
Krog 9
2019-10-19
16:00:00
Planina Kranj : Čirče VAN-DEN
Logatec : Cesta
Jadran Izola : Orlek ORO MET
Gradna GIK : Sloga
Center Kranj : Velenje Premogovnik
Krog 10
2020-04-18
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Velenje Premogovnik
Center Kranj : Sloga
Gradna GIK : Orlek ORO MET
Jadran Izola : Cesta
Logatec : Planina Kranj
Krog 11
2020-04-25
16:00:00
Logatec : Čirče VAN-DEN
Planina Kranj : Jadran Izola
Cesta : Gradna GIK
Orlek ORO MET : Center Kranj
Sloga : Velenje Premogovnik
Krog 12
2020-05-09
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Sloga
Velenje Premogovnik : Orlek ORO MET
Center Kranj : Cesta
Gradna GIK : Planina Kranj
Jadran Izola : Logatec
Krog 13
2020-05-16
16:00:00
Jadran Izola : Čirče VAN-DEN
Logatec : Gradna GIK
Planina Kranj : Center Kranj
Cesta : Velenje Premogovnik
Orlek ORO MET : Sloga
Krog 14
2020-05-23
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Orlek ORO MET
Sloga : Cesta
Velenje Premogovnik : Planina Kranj
Center Kranj : Logatec
Gradna GIK : Jadran Izola
Krog 15
2020-05-30
16:00:00
Gradna GIK : Čirče VAN-DEN
Jadran Izola : Center Kranj
Logatec : Velenje Premogovnik
Planina Kranj : Sloga
Cesta : Orlek ORO MET
Krog 16
2020-06-06
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Cesta
Orlek ORO MET : Planina Kranj
Sloga : Logatec
Velenje Premogovnik : Jadran Izola
Center Kranj : Gradna GIK
Krog 17
2020-06-13
16:00:00
Center Kranj : Čirče VAN-DEN
Gradna GIK : Velenje Premogovnik
Jadran Izola : Sloga
Logatec : Orlek ORO MET
Planina Kranj : Cesta
Krog 18
2020-06-20
16:00:00
Čirče VAN-DEN : Planina Kranj
Cesta : Logatec
Orlek ORO MET : Jadran Izola
Sloga : Gradna GIK
Velenje Premogovnik : Center Kranj