Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
SUPER LIGA
Krog 1
2023-10-21
15:00:00
Postojna : Marjetica Koper
Skala : Ilirska Bistrica
Krim : Velenje Premogovnik
Zabiče : Hrast
Trata : Orlek ORO MET
Krog 2
2023-10-28
15:00:00
Marjetica Koper : Orlek ORO MET
Hrast : Trata
Velenje Premogovnik : Zabiče
Ilirska Bistrica : Krim
Postojna : Skala
Krog 3
2023-11-04
15:00:00
Skala : Marjetica Koper
Krim : Postojna
Zabiče : Ilirska Bistrica
Trata : Velenje Premogovnik
Orlek ORO MET : Hrast
Krog 4
2023-11-18
15:00:00
Marjetica Koper : Hrast
Velenje Premogovnik : Orlek ORO MET
Ilirska Bistrica : Trata
Postojna : Zabiče
Skala : Krim
Krog 5
2023-11-25
15:00:00
Krim : Marjetica Koper
Zabiče : Skala
Trata : Postojna
Orlek ORO MET : Ilirska Bistrica
Hrast : Velenje Premogovnik
Krog 6
2023-12-02
15:00:00
Marjetica Koper : Velenje Premogovnik
Ilirska Bistrica : Hrast
Postojna : Orlek ORO MET
Skala : Trata
Krim : Zabiče
Krog 7
2023-12-16
15:00:00
Zabiče : Marjetica Koper
Trata : Krim
Orlek ORO MET : Skala
Hrast : Postojna
Velenje Premogovnik : Ilirska Bistrica
Krog 8
2024-01-13
15:00:00
Marjetica Koper : Ilirska Bistrica
Postojna : Velenje Premogovnik
Skala : Hrast
Krim : Orlek ORO MET
Zabiče : Trata
Krog 9
2024-01-20
15:00:00
Trata : Marjetica Koper
Orlek ORO MET : Zabiče
Hrast : Krim
Velenje Premogovnik : Skala
Ilirska Bistrica : Postojna
Krog 10
2024-01-27
15:00:00
Marjetica Koper : Postojna
Ilirska Bistrica : Skala
Velenje Premogovnik : Krim
Hrast : Zabiče
Orlek ORO MET : Trata
Krog 11
2024-02-03
15:00:00
Orlek ORO MET : Marjetica Koper
Trata : Hrast
Zabiče : Velenje Premogovnik
Krim : Ilirska Bistrica
Skala : Postojna
Krog 12
2024-02-10
15:00:00
Marjetica Koper : Skala
Postojna : Krim
Ilirska Bistrica : Zabiče
Velenje Premogovnik : Trata
Hrast : Orlek ORO MET
Krog 13
2024-02-17
15:00:00
Hrast : Marjetica Koper
Orlek ORO MET : Velenje Premogovnik
Trata : Ilirska Bistrica
Zabiče : Postojna
Krim : Skala
Krog 14
2024-02-24
15:00:00
Marjetica Koper : Krim
Skala : Zabiče
Postojna : Trata
Ilirska Bistrica : Orlek ORO MET
Velenje Premogovnik : Hrast
Krog 15
2024-03-02
15:00:00
Velenje Premogovnik : Marjetica Koper
Hrast : Ilirska Bistrica
Orlek ORO MET : Postojna
Trata : Skala
Zabiče : Krim
Krog 16
2024-03-09
15:00:00
Marjetica Koper : Zabiče
Krim : Trata
Skala : Orlek ORO MET
Postojna : Hrast
Ilirska Bistrica : Velenje Premogovnik
Krog 17
2024-03-16
15:00:00
Ilirska Bistrica : Marjetica Koper
Velenje Premogovnik : Postojna
Hrast : Skala
Orlek ORO MET : Krim
Trata : Zabiče
Krog 18
2024-03-23
15:00:00
Marjetica Koper : Trata
Zabiče : Orlek ORO MET
Krim : Hrast
Skala : Velenje Premogovnik
Postojna : Ilirska Bistrica
Krog 19
2024-05-18
15:00:00,
sobota
Skala : Zabiče
Trata : Ilirska Bistrica
Krog 20
2024-05-19
15:00:00,
nedelja
Skala : Ilirska Bistrica
Trata : Zabiče