Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
DRUGA LIGA VZHOD
Krog 1
2019-08-30
18:00:00
Sodražica : Jesenice
Budničar : Rogovila Tele TV
Bistrica : Tržič - AC Žepič
Rogaška Crystal : Mengeš Rakoll
Trata mladi : Zarja
Krog 2
2019-09-06
18:00:00
Jesenice : Zarja
Mengeš Rakoll : Trata mladi
Tržič - AC Žepič : Rogaška Crystal
Rogovila Tele TV : Bistrica
Sodražica : Budničar
Krog 3
2019-09-13
18:00:00
Budničar : Jesenice
Bistrica : Sodražica
Rogaška Crystal : Rogovila Tele TV
Trata mladi : Tržič - AC Žepič
Zarja : Mengeš Rakoll
Krog 4
2019-09-20
18:00:00
Jesenice : Mengeš Rakoll
Tržič - AC Žepič : Zarja
Rogovila Tele TV : Trata mladi
Sodražica : Rogaška Crystal
Budničar : Bistrica
Krog 5
2019-09-27
18:00:00
Bistrica : Jesenice
Rogaška Crystal : Budničar
Trata mladi : Sodražica
Zarja : Rogovila Tele TV
Mengeš Rakoll : Tržič - AC Žepič
Krog 6
2019-10-02
18:00:00
Jesenice : Tržič - AC Žepič
Rogovila Tele TV : Mengeš Rakoll
Sodražica : Zarja
Budničar : Trata mladi
Bistrica : Rogaška Crystal
Krog 7
2019-10-04
18:00:00
Rogaška Crystal : Jesenice
Trata mladi : Bistrica
Zarja : Budničar
Mengeš Rakoll : Sodražica
Tržič - AC Žepič : Rogovila Tele TV
Krog 8
2019-10-11
18:00:00
Jesenice : Rogovila Tele TV
Sodražica : Tržič - AC Žepič
Budničar : Mengeš Rakoll
Bistrica : Zarja
Rogaška Crystal : Trata mladi
Krog 9
2019-10-18
18:00:00
Trata mladi : Jesenice
Zarja : Rogaška Crystal
Mengeš Rakoll : Bistrica
Tržič - AC Žepič : Budničar
Rogovila Tele TV : Sodražica
Krog 10
2020-04-17
18:00:00
Jesenice : Sodražica
Rogovila Tele TV : Budničar
Tržič - AC Žepič : Bistrica
Mengeš Rakoll : Rogaška Crystal
Zarja : Trata mladi
Krog 11
2020-04-24
18:00:00
Zarja : Jesenice
Trata mladi : Mengeš Rakoll
Rogaška Crystal : Tržič - AC Žepič
Bistrica : Rogovila Tele TV
Budničar : Sodražica
Krog 12
2020-05-08
18:00:00
Jesenice : Budničar
Sodražica : Bistrica
Rogovila Tele TV : Rogaška Crystal
Tržič - AC Žepič : Trata mladi
Mengeš Rakoll : Zarja
Krog 13
2020-05-15
18:00:00
Mengeš Rakoll : Jesenice
Zarja : Tržič - AC Žepič
Trata mladi : Rogovila Tele TV
Rogaška Crystal : Sodražica
Bistrica : Budničar
Krog 14
2020-05-22
18:00:00
Jesenice : Bistrica
Budničar : Rogaška Crystal
Sodražica : Trata mladi
Rogovila Tele TV : Zarja
Tržič - AC Žepič : Mengeš Rakoll
Krog 15
2020-05-29
18:00:00
Tržič - AC Žepič : Jesenice
Mengeš Rakoll : Rogovila Tele TV
Zarja : Sodražica
Trata mladi : Budničar
Rogaška Crystal : Bistrica
Krog 16
2020-06-05
18:00:00
Jesenice : Rogaška Crystal
Bistrica : Trata mladi
Budničar : Zarja
Sodražica : Mengeš Rakoll
Rogovila Tele TV : Tržič - AC Žepič
Krog 17
2020-06-12
18:00:00
Rogovila Tele TV : Jesenice
Tržič - AC Žepič : Sodražica
Mengeš Rakoll : Budničar
Zarja : Bistrica
Trata mladi : Rogaška Crystal
Krog 18
2020-06-19
18:00:00
Jesenice : Trata mladi
Rogaška Crystal : Zarja
Bistrica : Mengeš Rakoll
Budničar : Tržič - AC Žepič
Sodražica : Rogovila Tele TV