Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Videm Košana Tabor Ozeljan
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KAPELJ Edvin
MERVIČ Darjo
1
2 0
KREBELJ Leopold
MRAK Davorin
DEKLEVA Tilen
ŠRAJ Matej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
BOBEK Slavko
TURK Jože
2
2 0
TREBEC Franc
BATIČ Aleš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MERVIČ Marjan
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MRŠNIK Franc
MERVIČ Primož
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
GRLICA Darko
KOŠUTA Branko
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MATKO Miran
MERVIČ Primož
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
TREBEC Franc
KOŠUTA Branko
6
2 0
ŠTAFETA
2
MATKO Miran
MERVIČ Primož
7
0 2
MRŠNIK Franc
ŠRAJ Matej
TROJKA 2
4
KASTELIC Milan
KENDA Željko
8
2 0
BOBEK Slavko
TURK Jože
DEKLEVA Tilen
FAGANEL Boštjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BATIČ Aleš
DVOJICA 2
1
KREBELJ Leopold
MRAK Davorin
9
0 2
TREBEC Franc
ŠRAJ Matej
MATKO Miran
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
GRLICA Darko
KOŠUTA Branko
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MRŠNIK Franc
MERVIČ Patrik
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    150 98   16 6
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik