Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
4
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Tabor Ozeljan Katarina
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MERVIČ Darjo
STOPAR Marjan
1
2 0
MRAK Davorin
HRVATIN Erik
KENDA Željko
SIMČIČ Željko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
TURK Jože
FIDEL Dušan
2
2 0
BATIČ Aleš
FIDEL Vladimir
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ISKRA Bojan
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MERVIČ Primož
UDOVIČ Marko
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KOŠUTA Branko
STOPAR Marjan
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MERVIČ Primož
UDOVIČ Marko
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
KOŠUTA Branko
FIDEL Dušan
6
2 0
ŠTAFETA
2
MERVIČ Primož
SIMČIČ Željko
7
2 0
MERVIČ Patrik
ISKRA Bojan
TROJKA 2
4
MERVIČ Patrik
STOPAR Marjan
8
0 2
MERVIČ Marjan
FIDEL Vladimir
KENDA Željko
ŠTEMBERGAR Jožko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
TURK Jože
FIDEL Dušan
9
2 0
FAGANEL Boštjan
HOSTINGER Roman
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
UDOVIČ Marko
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KOŠUTA Branko
ISKRA Bojan
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MRAK Davorin
HRVATIN Erik
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    147 97   20 2
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik