Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
9
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Pivka ORO MET Milje
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ABRAM ŠTUNF Samanta
KAŠMAN Lucija
2
2 0
FAGANEL Lara
KUNSTELJ Marina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠVARA Mia
VRABEC Romana
9
2 0
MARTULJAŠ Rebecca
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
FIDEL Aneta
URBANČ Marjeta
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
PETRIČ Tadeja
KOPAČ Mojca
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARTULJAŠ Rebecca
VOJIČIČ Smiljka
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ABRAM ŠTUNF Samanta
KAŠMAN Lucija
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PETRIČ Tadeja
KOPAČ Mojca
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
ŠVARA Mia
URBANČ Marjeta
5
0 2
DVOJICA 3
1
ABRAM Tjaša
ROLIH Suzana
1
2 0
PETRIČ Tadeja
VRABEC Romana
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
RIBNIKAR Daša
URBANČ Marjeta
8
1 1
FIDEL Aneta
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
TOMAŽIČ Danijela
KUNSTELJ Marina
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MARTULJAŠ Rebecca
ZRINSKI Mojca
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    184 104   19 5
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik