Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Pivka ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
TINTA Ana
ABRAM ŠTUNF Samanta
2
2 0
PRINČIČ Nevenka
ŠVARA Mia
STUBIČAR Anica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KODERMAC Marija
FAGANEL Lara
9
2 0
MARKOČIČ Denis
MARTULJAŠ Rebecca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MILOJEVIČ Karmen
FIDEL Aneta
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KONJEDIC Maruša
PETRIČ Tadeja
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PRINČIČ Nevenka
MARTULJAŠ Rebecca
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
TINTA Ana
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KONJEDIC Maruša
PETRIČ Tadeja
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
ŠVARA Mia
5
0 2
DVOJICA 3
1
KODERMAC Marija
PETRIČ Tadeja
1
0 2
MILOJEVIČ Karmen
VINDIŠAR Zala
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KONJEDIC Maruša
ABRAM Tjaša
8
0 2
TINTA Mariza
FIDEL Aneta
STUBIČAR Anica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MARKOČIČ Denis
ABRAM ŠTUNF Samanta
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
TINTA Ana
MARTULJAŠ Rebecca
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    118 155   10 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik