Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Bistrica Pivka ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
PRETNAR Ingrid
ABRAM ŠTUNF Samanta
2
0 2
KNAFELC Milena
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
HERVOL Dušanka
PEVEC Ana
9
0 2
MEGLIČ Jožefa
FAGANEL Lara
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
HERVOL Eva
ABRAM Tjaša
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
DEBEVC Sonja
PETRIČ Tadeja
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
PRETNAR Ingrid
MARTULJAŠ Rebecca
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
DEBEVC Sonja
PETRIČ Tadeja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
HERVOL Eva
PEVEC Ana
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
MEGLIČ Jožefa
ŠVARA Mia
5
0 2
DVOJICA 3
1
PRETNAR Ingrid
PETRIČ Tadeja
1
0 2
HERVOL Marjeta
PEVEC Ana
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KNAFELC Milena
ŠVARA Mia
8
0 2
HERVOL Dušanka
MARTULJAŠ Rebecca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
DEBEVC Sonja
ABRAM ŠTUNF Samanta
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
HERVOL Eva
FAGANEL Lara
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    127 142   8 16
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik