Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
STUBIČAR Anica
ROJC Erika
2
0 2
MARKOČIČ Denis
FURLAN Majda
PRINČIČ Nevenka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
MILOJEVIČ Karmen
BANDELJ Darja
9
0 2
MILOJEVIČ Karmen
FURLAN Milojka
ČARGO Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KODERMAC Marija
GRMEK Ivanka
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
TINTA Ana
MARC Tanja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
TINTA Ana
MARC Tanja
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MOČNIK Jožica
ROJC Erika
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MARKOČIČ Denis
BANDELJ Darja
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
FURLAN Milojka
5
0 2
DVOJICA 3
1
KODERMAC Marija
MARC Tanja
1
0 2
TINTA Ana
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
PRINČIČ Nevenka
BANDELJ Darja
8
0 2
FELTRIN Katjuša
GRMEK Ivanka
STUBIČAR Anica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MILOJEVIČ Karmen
FURLAN Majda
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MOČNIK Jožica
ROJC Erika
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    97 140   8 16
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik