Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KOPAČ Mojca
SOSIČ Janja
2
0 2
ZRINSKI Mojca
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KUNSTELJ Marina
ŽERJAL Eva
9
0 2
VOJIČIČ Smiljka
FURLAN Majda
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
URBANČ Marjeta
BANDELJ Darja
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠUMI Sabina
GUŠTIN Iva
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOJIČIČ Smiljka
GUŠTIN Iva
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KAŠMAN Lucija
GUŠTIN Iva
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KOPAČ Mojca
BANDELJ Darja
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
URBANČ Marjeta
FURLAN Milojka
5
2 0
DVOJICA 3
1
KAŠMAN Lucija
BANDELJ Darja
1
0 2
ŠUMI Sabina
FURLAN Milojka
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
URBANČ Marjeta
ŽERJAL Eva
8
2 0
ZRINSKI Mojca
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KUNSTELJ Marina
FURLAN Majda
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
KOPAČ Mojca
SOSIČ Janja
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    88 111   10 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik