Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Pivka ORO MET Milje
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ABRAM ŠTUNF Samanta
URBANČ Marjeta
2
0 2
KRUH Erna
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ABRAM Tjaša
KOPAČ Mojca
9
0 2
ŠVARA Mia
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ZULE Polona
KUNSTELJ Marina
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
IVANČIČ Diana
VRABEC Romana
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
IVANČIČ Diana
KAŠMAN Lucija
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ABRAM ŠTUNF Samanta
VRABEC Romana
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ZULE Polona
KOPAČ Mojca
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
ŠVARA Mia
URBANČ Marjeta
5
2 0
DVOJICA 3
1
ABRAM ŠTUNF Samanta
VOJIČIČ Smiljka
1
0 2
SEDMAK Zinka
VRABEC Romana
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
IVANČIČ Diana
KUNSTELJ Marina
8
2 0
RIBNIKAR Daša
ZRINSKI Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŠVARA Mia
URBANČ Marjeta
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ZULE Polona
KOPAČ Mojca
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    120 95   14 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik