Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Deskle
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
GRMEK Ivanka
MARKOČIČ Denis
2
2 0
GUŠTIN Iva
TINTA Maruša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
STUBIČAR Anica
DVOJICA 2
1
BANDELJ Darja
KODERMAC Marija
9
0 2
SOSIČ Janja
FELTRIN Katjuša
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ROJC Erika
MILOJEVIČ Karmen
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
MOČNIK Jožica
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARC Tanja
FELTRIN Katjuša
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
GUŠTIN Iva
MOČNIK Jožica
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MARC Tanja
TINTA Maruša
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
FURLAN Milojka
KODERMAC Marija
5
2 0
DVOJICA 3
1
GUŠTIN Iva
STUBIČAR Anica
1
2 0
FURLAN Milojka
FELTRIN Katjuša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
TINTA Maruša
DVOJICA 4
4
BANDELJ Darja
KODERMAC Marija
8
2 0
FURLAN Majda
MARKOČIČ Denis
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŽERJAL Eva
MOČNIK Jožica
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ROJC Erika
MILOJEVIČ Karmen
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    138 84   20 4
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik