Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Pivka ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
MARKOČIČ Denis
ABRAM ŠTUNF Samanta
2
0 2
TINTA Maruša
KRUH Erna
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KODERMAC Marija
ABRAM Tjaša
9
2 0
FELTRIN Katjuša
IVANČIČ Diana
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MILOJEVIČ Karmen
ZULE Polona
3
1 1
POSAMEZNO KROG 1
3
MOČNIK Jožica
ŠVARA Mia
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
FELTRIN Katjuša
IVANČIČ Diana
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MOČNIK Jožica
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
TINTA Maruša
ZULE Polona
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
ABRAM Tjaša
5
0 2
DVOJICA 3
1
STUBIČAR Anica
SEDMAK Zinka
1
2 0
TINTA Maruša
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
MARKOČIČ Denis
RIBNIKAR Daša
8
2 0
FELTRIN Katjuša
ZULE Polona
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MOČNIK Jožica
ABRAM ŠTUNF Samanta
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MILOJEVIČ Karmen
IVANČIČ Diana
11
1 1
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    102 104   14 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik