Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Deskle
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
FURLAN Milojka
MILOJEVIČ Karmen
2
2 0
SOSIČ Janja
PRINČIČ Nevenka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
GRMEK Ivanka
STUBIČAR Anica
9
2 0
ŽERJAL Eva
MOČNIK Jožica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
BANDELJ Darja
MARKOČIČ Denis
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
GUŠTIN Iva
TINTA Ana
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
GUŠTIN Iva
ČARGO Jelka
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
GUŠTIN Iva
MOČNIK Jožica
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
BANDELJ Darja
TINTA Ana
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
FURLAN Milojka
MARKOČIČ Denis
5
2 0
DVOJICA 3
1
SOSIČ Janja
MARKOČIČ Denis
1
0 2
GRMEK Ivanka
PRINČIČ Nevenka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
FURLAN Milojka
TINTA Ana
8
0 2
FURLAN Majda
ČARGO Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŽERJAL Eva
MILOJEVIČ Karmen
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
BANDELJ Darja
MOČNIK Jožica
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    128 110   12 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik