Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Milje
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
PRINČIČ Nevenka
KAŠMAN Lucija
2
2 0
MARKOČIČ Denis
ŠUMI Sabina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VOJIČIČ Smiljka
DVOJICA 2
1
TINTA Mariza
KUNSTELJ Marina
9
2 0
MOČNIK Jožica
URBANČ Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KODERMAC Marija
ZRINSKI Mojca
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
TINTA Ana
KOPAČ Mojca
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARKOČIČ Denis
VOJIČIČ Smiljka
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
TINTA Ana
KAŠMAN Lucija
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOČNIK Jožica
KOPAČ Mojca
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
ZRINSKI Mojca
5
2 0
DVOJICA 3
1
MILOJEVIČ Karmen
KOPAČ Mojca
1
0 2
ČARGO Jelka
ZRINSKI Mojca
TINTA Mariza
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
ŠARIČ Radojka
URBANČ Marjeta
8
0 2
PRINČIČ Nevenka
VOJIČIČ Smiljka
TINTA Ana
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MARKOČIČ Denis
KUNSTELJ Marina
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MOČNIK Jožica
ŠUMI Sabina
11
1 1
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    119 93   15 9
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik