Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Deskle
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
URBANČ Marjeta
KODERMAC Marija
2
0 2
ZRINSKI Mojca
FELTRIN Katjuša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KAŠMAN Lucija
STUBIČAR Anica
9
0 2
VOJIČIČ Smiljka
TINTA Maruša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KUNSTELJ Marina
MILOJEVIČ Karmen
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
KOPAČ Mojca
MOČNIK Jožica
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠUMI Sabina
FELTRIN Katjuša
5
1 1
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KOPAČ Mojca
MOČNIK Jožica
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KAŠMAN Lucija
TINTA Maruša
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
ZRINSKI Mojca
KODERMAC Marija
5
2 0
DVOJICA 3
1
KOPAČ Mojca
KODERMAC Marija
1
2 0
ZRINSKI Mojca
MOČNIK Jožica
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KAŠMAN Lucija
MILOJEVIČ Karmen
8
2 0
KUNSTELJ Marina
ČARGO Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FELTRIN Katjuša
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
URBANČ Marjeta
STUBIČAR Anica
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠUMI Sabina
TINTA Maruša
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    130 131   13 11
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik