Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KOPAČ Mojca
VIDMAR Denis
2
2 0
ZRINSKI Mojca
DOLENC Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
VOJIČIČ Smiljka
VOLČINA Nina
9
2 0
VRABEC Romana
BORČNIK Marija
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
URBANČ Marjeta
VEHOVEC Leja
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠUMI Sabina
JENČIČ Sara
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VOLČINA Nina
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KOPAČ Mojca
VIDMAR Denis
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
VRABEC Romana
VEHOVEC Leja
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
ZRINSKI Mojca
BORČNIK Marija
5
2 0
DVOJICA 3
1
KOPAČ Mojca
VIDMAR Denis
1
1 1
URBANČ Marjeta
MAKARI Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KAŠMAN Lucija
VEHOVEC Leja
8
2 0
ŠUMI Sabina
DOLENC Mojca
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ZRINSKI Mojca
BORČNIK Marija
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
VRABEC Romana
VOLČINA Nina
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    99 128   11 13
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik