Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Orlek ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
SOSIČ Janja
ŠVARA Mia
2
2 0
FURLAN Milojka
KOSMAČIN Mateja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BANDELJ Darja
IVANČIČ Diana
9
0 2
GRMEK Ivanka
RIBNIKAR Daša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ROJC Erika
ABRAM Tjaša
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
ABRAM ŠTUNF Samanta
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARC Tanja
IVANČIČ Diana
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
BANDELJ Darja
ŠVARA Mia
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MARC Tanja
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
0 2
NATANČNO BLIŽANJE
2
FURLAN Milojka
ABRAM Tjaša
5
2 0
DVOJICA 3
1
FURLAN Majda
ABRAM ŠTUNF Samanta
1
2 0
SOSIČ Janja
SEDMAK Zinka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
FURLAN Milojka
KOSMAČIN Mateja
8
2 0
ŽERJAL Eva
JARIČ PRIMC Tanja
GRMEK Ivanka
ABRAM Tjaša
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
BANDELJ Darja
IVANČIČ Diana
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ROJC Erika
ŠVARA Mia
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    158 113   16 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik