Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Milje Pivka ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KAŠMAN Lucija
PEVEC Ana
2
1 1
ŠUMI Sabina
FAGANEL Lara
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ABRAM Tjaša
DVOJICA 2
1
URBANČ Marjeta
ŠVARA Mia
9
0 2
ZRINSKI Mojca
MARTULJAŠ Rebecca
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KUNSTELJ Marina
ABRAM ŠTUNF Samanta
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
KOPAČ Mojca
PETRIČ Tadeja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
VOJIČIČ Smiljka
MARTULJAŠ Rebecca
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠUMI Sabina
PETRIČ Tadeja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KOPAČ Mojca
PEVEC Ana
6
1 1
NATANČNO BLIŽANJE
2
KUNSTELJ Marina
ŠVARA Mia
5
2 0
DVOJICA 3
1
KAŠMAN Lucija
PETRIČ Tadeja
1
0 2
KUNSTELJ Marina
FAGANEL Lara
VOJIČIČ Smiljka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
KOPAČ Mojca
ABRAM ŠTUNF Samanta
8
0 2
ZRINSKI Mojca
ŠVARA Mia
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
URBANČ Marjeta
ABRAM Tjaša
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠUMI Sabina
PEVEC Ana
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    91 140   10 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik