Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Bistrica
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
GUŠTIN Iva
PRETNAR Ingrid
2
2 0
GRMEK Ivanka
KOGOJ Dani
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
FURLAN Milojka
HERVOL Dušanka
9
2 0
BANDELJ Darja
MEGLIČ Jožefa
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ROJC Erika
HERVOL Eva
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
DEBEVC Sonja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARC Tanja
HERVOL Eva
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
GUŠTIN Iva
DEBEVC Sonja
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
BANDELJ Darja
PRETNAR Ingrid
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
FURLAN Milojka
HERVOL Dušanka
5
2 0
DVOJICA 3
1
MARC Tanja
PRETNAR Ingrid
1
2 0
FURLAN Milojka
HERVOL Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
ROJC Erika
KOGOJ Dani
8
2 0
BANDELJ Darja
MEGLIČ Jožefa
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
GRMEK Ivanka
DEBEVC Sonja
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
GUŠTIN Iva
HERVOL Eva
11
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    144 110   20 4
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik