Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
14
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Pivka ORO MET Bistrica
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
ABRAM ŠTUNF Samanta
HERVOL Dušanka
2
2 0
ABRAM Tjaša
MEGLIČ Jožefa
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠVARA Mia
PODLIPNIK Kristina
9
2 0
MARTULJAŠ Rebecca
HERVOL Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
FIDEL Aneta
DEBEVC Sonja
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
PETRIČ Tadeja
PRETNAR Ingrid
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARTULJAŠ Rebecca
KOGOJ Dani
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ABRAM ŠTUNF Samanta
DEBEVC Sonja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
PETRIČ Tadeja
PRETNAR Ingrid
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
ŠVARA Mia
MEGLIČ Jožefa
5
2 0
DVOJICA 3
1
MARTULJAŠ Rebecca
PRETNAR Ingrid
1
2 0
ŽIGMAN Mia
KOGOJ Dani
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
PETRIČ Tadeja
HERVOL Dušanka
8
2 0
TOMAŽIČ Danijela
PODLIPNIK Kristina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
HERVOL Marjeta
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ABRAM ŠTUNF Samanta
MEGLIČ Jožefa
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
FIDEL Aneta
DEBEVC Sonja
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    157 77   20 4
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik