Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
14
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Deskle
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
SOSIČ Janja
MARKOČIČ Denis
2
2 0
FURLAN Milojka
TINTA Maruša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ROJC Erika
MOČNIK Jožica
9
2 0
BANDELJ Darja
TINTA Mariza
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
GRMEK Ivanka
KODERMAC Marija
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
MILOJEVIČ Karmen
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ROJC Erika
MILOJEVIČ Karmen
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MARC Tanja
MOČNIK Jožica
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
ŽERJAL Eva
MARKOČIČ Denis
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
SOSIČ Janja
KODERMAC Marija
5
2 0
DVOJICA 3
1
MARC Tanja
KODERMAC Marija
1
2 0
FURLAN Milojka
TINTA Mariza
SOSIČ Janja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
FURLAN Majda
MILOJEVIČ Karmen
8
2 0
BANDELJ Darja
ČARGO Jelka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ROJC Erika
MARKOČIČ Denis
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ŽERJAL Eva
TINTA Maruša
11
1 1
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    119 72   21 3
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik