Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
13
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
KONJEDIC Maruša
GUŠTIN Iva
2
2 0
KODERMAC Marija
FURLAN Milojka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SOSIČ Janja
DVOJICA 2
1
MILOJEVIČ Karmen
MARC Tanja
9
0 2
PRINČIČ Nevenka
BANDELJ Darja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MARKOČIČ Denis
ŽERJAL Eva
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
TINTA Ana
ROJC Erika
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MARKOČIČ Denis
GUŠTIN Iva
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KONJEDIC Maruša
MARC Tanja
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
TINTA Ana
BANDELJ Darja
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
FURLAN Milojka
5
1 1
DVOJICA 3
1
TINTA Ana
GUŠTIN Iva
1
2 0
KODERMAC Marija
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŽERJAL Eva
DVOJICA 4
4
KONJEDIC Maruša
SOSIČ Janja
8
2 0
STUBIČAR Anica
FURLAN Majda
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ROJC Erika
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MILOJEVIČ Karmen
BANDELJ Darja
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MARKOČIČ Denis
MARC Tanja
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    141 106   17 7
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik