Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
12
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Bistrica
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
FURLAN Milojka
HERVOL Dušanka
2
2 0
GUŠTIN Iva
MEGLIČ Jožefa
GRMEK Ivanka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ROJC Erika
PODLIPNIK Kristina
9
2 0
BANDELJ Darja
HERVOL Marjeta
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ŽERJAL Eva
DEBEVC Sonja
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
MARC Tanja
PRETNAR Ingrid
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŽERJAL Eva
PRETNAR Ingrid
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MARC Tanja
DEBEVC Sonja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
GUŠTIN Iva
PRETNAR Ingrid
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
BANDELJ Darja
MEGLIČ Jožefa
5
0 2
DVOJICA 3
1
MARC Tanja
HERVOL Dušanka
1
2 0
FURLAN Milojka
PODLIPNIK Kristina
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
BANDELJ Darja
HERVOL Marjeta
8
2 0
GUŠTIN Iva
KOGOJ Dani
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
SOSIČ Janja
MEGLIČ Jožefa
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
ŽERJAL Eva
DEBEVC Sonja
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    152 82   18 6
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik