Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga članice
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
11
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Deskle Orlek ORO MET
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
DVOJICA 1
4
MOČNIK Jožica
RIBNIKAR Daša
2
2 0
TINTA Mariza
ABRAM Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
STUBIČAR Anica
ABRAM ŠTUNF Samanta
9
2 0
PRINČIČ Nevenka
SEDMAK Zinka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŠVARA Mia
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KODERMAC Marija
IVANČIČ Diana
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
TINTA Maruša
ZULE Polona
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
FELTRIN Katjuša
IVANČIČ Diana
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
TINTA Maruša
ZULE Polona
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOČNIK Jožica
ABRAM ŠTUNF Samanta
6
2 0
NATANČNO BLIŽANJE
2
KODERMAC Marija
ŠVARA Mia
5
2 0
DVOJICA 3
1
KODERMAC Marija
ABRAM ŠTUNF Samanta
1
2 0
TINTA Mariza
ABRAM Tjaša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 4
4
STUBIČAR Anica
ŠVARA Mia
8
2 0
TINTA Maruša
RIBNIKAR Daša
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
PRINČIČ Nevenka
ZULE Polona
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
MOČNIK Jožica
IVANČIČ Diana
11
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    157 117   14 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik