Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
9
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Marjetica Koper Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
VUJANIČ Dmitar
SEVER Gregor
1
2 0
ŽIKOVIČ Alen
FABJAN Jure
MAHNE Boris
URDIH Branko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PETRIČ Mitja
DVOJICA 1
4
KOROŠEC Gregor
ŠVARA Marko
2
0 2
KRISTANČIČ Matej
KOCINA Žan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KOROŠEC Dejan
PETRIČ Erik
3
1 1
POSAMEZNO KROG
3
RAMIČ Senad
ŠTREMFEL Jaka
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-3
2
KOROŠEC Gregor
ŠTREMFEL Jaka
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1-6
2
KOROŠEC Dejan
FABJAN Jure
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
VUJANIČ Dmitar
ŠVARA Marko
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
RAMIČ Senad
SEVER Gregor
6
0 2
ŠTAFETA
2
KRISTANČIČ Matej
ŠTREMFEL Jaka
7
0 2
ŽIKOVIČ Alen
PETRIČ Erik
TROJKA 2
4
VUJANIČ Dmitar
FERFOLJA Gorazd
8
0 2
CURK Roman
FABJAN Jure
BRČIČ Gracijano
KOCINA Žan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
GUŠTIN Jan
DVOJICA 2
1
VIDALI Bojan
ŠVARA Marko
9
2 0
KOROŠEC Gregor
URDIH Branko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŠVARA Valter
DVOJICA 3
1
KOROŠEC Dejan
SEVER Gregor
9
0 2
ŽIKOVIČ Alen
PETRIČ Erik
KRISTANČIČ Matej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
RAMIČ Senad
PETRIČ Mitja
10
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    204 236   9 17
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik