Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Ilirska Bistrica
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
SEVER Gregor
FRANK David
1
2 0
FABJAN Jure
GRGIČ Slaven
URDIH Branko
KLJUN Marino
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BOŠTJANČIČ Silvester
DVOJICA 1
4
ŠVARA Marko
BAŠIČ Robert
2
2 0
FERFOLJA Gorazd
ZDAUC Martin
KOCINA Žan
TURKOVIČ David
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
PETRIČ Erik
JAGODNIK Marko
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
ŠTREMFEL Jaka
MAHNE Simon
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-3
2
ŠTREMFEL Jaka
MAHNE Simon
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-6
2
GUŠTIN Jan
ZDAUC Martin
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
PETRIČ Erik
GRGIČ Slaven
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SEVER Gregor
JAGODNIK Marko
6
2 0
ŠTAFETA
2
ŠTREMFEL Jaka
GRGIČ Slaven
7
0 2
FABJAN Jure
ZDAUC Martin
TROJKA 2
4
PETRIČ Mitja
ČOTAR Aleš
8
2 0
GUŠTIN Jan
KLJUN Marino
KOCINA Žan
ŠKRLJ Stanislav
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠVARA Marko
MAHNE Simon
9
2 0
URDIH Branko
TURKOVIČ David
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BOŠTJANČIČ Silvester
DVOJICA 3
1
FABJAN Jure
BAŠIČ Robert
9
0 2
PETRIČ Erik
JAGODNIK Marko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
SEVER Gregor
FRANK David
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    232 205   18 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik