Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
8
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: AIKEA Antena B Marjetica Koper B
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KONTIČ Robert
VIDALI Bojan
1
0 2
ŠUC Vojko
FRANCA Željko
BERŽAN Damjan
VUJANIČ Dmitar
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŽIKOVIČ Alen
DVOJICA 1
4
KONTIČ Tadej
KOROŠEC Gregor
2
0 2
CARPENETTI Marino
BLATNIK Martin
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
ĐORĐEVIČ Nikola
BREZOVEC Primož
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
MOŽINA Simon
RAMIČ Senad
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
BERŽAN Damjan
KOROŠEC Dejan
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
ĐORĐEVIČ Nikola
KOROŠEC Gregor
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KONTIČ Tadej
BREZOVEC Primož
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MOŽINA Simon
RAMIČ Senad
6
2 0
ŠTAFETA
2
ĐORĐEVIČ Nikola
KOROŠEC Gregor
7
0 2
BERŽAN Damjan
KOROŠEC Dejan
TROJKA 2
4
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VIDALI Bojan
8
0 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KOROŠEC Dejan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VUJANIČ Dmitar
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BREZOVEC Primož
9
0 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BLATNIK Martin
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 3
1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŽIKOVIČ Alen
9
0 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FRANCA Željko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
RAMIČ Senad
10
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    135 223   6 20
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik