Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga vzhod
Prva liga zahod
Druga liga sever
Druga liga center
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Košana Postojnska jama
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KASTELIC Renato
MUNDJAR Boris
1
2 0
SPINELLI Silvo
JANEV Blaž
ZEGA Aleš
BLAŽIČ Jan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KREBELJ Andrej
BAŠIČ Ante
2
0 2
MILAVEC Danijel
ŠVARA Nik
MORELJ Erik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MORELJ Aljoša
BOROVINA Boris
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
KASTELIC Andrej
SEDMAK Domen
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
KASTELIC Andrej
LINIČ Igor
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
PRELC Rok
ŠVARA Nik
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ZEGA Aleš
JANEV Blaž
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MILAVEC Danijel
BOROVINA Boris
6
0 2
ŠTAFETA
2
KASTELIC Andrej
BLAŽIČ Jan
7
1 1
MORELJ Aljoša
LINIČ Igor
TROJKA 2
4
MORELJ Erik
JANEV Blaž
8
2 0
URH Ivan
MUNDJAR Boris
SPINELLI Silvo
PIVK Borut
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SEDMAK Gašper
DVOJICA 2
1
KASTELIC Renato
BLAŽIČ Jan
9
2 0
KOVŠCA Andrej
ŠVARA Nik
MORELJ Aljoša
BAŠIČ Ante
DVOJICA KROG
1
KREBELJ Andrej
BOROVINA Boris
9
0 2
ZEGA Aleš
LINIČ Igor
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MILAVEC Danijel
SEDMAK Domen
10
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    195 209   9 17
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik