Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Košana Postojna
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MORELJ Erik
MUNDJAR Boris
1
0 2
SPINELLI Silvo
MARKOČIČ Primož
ZEGA Aleš
REBEC Andraž
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KASTELIC Renato
BOROVINA Boris
2
0 2
KASTELIC Andrej
BAŠIČ Ante
GOMBAČ Tadej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MILAVEC Danijel
SEDMAK Andrej
3
1 1
POSAMEZNO KROG
3
MORELJ Aljoša
BLAŽIČ Franko
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-3
2
GOMBAČ Tadej
ŠVARA Nik
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1-6
2
KASTELIC Andrej
LINIČ Igor
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
MORELJ Erik
BLAŽIČ Franko
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
JARIČ Jani
BOROVINA Boris
6
0 2
ŠTAFETA
2
KASTELIC Andrej
LINIČ Igor
7
2 0
MORELJ Aljoša
ŠVARA Nik
TROJKA 2
4
MORELJ Aljoša
LINIČ Igor
8
0 2
JARIČ Jani
MUNDJAR Boris
RADIVO Janez
MARKOČIČ Primož
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
MORELJ Franc
REBEC Andraž
9
2 0
ZEGA Aleš
ŠVARA Nik
GOMBAČ Tadej
SEDMAK Gašper
DVOJICA 3
1
KASTELIC Renato
BLAŽIČ Franko
9
0 2
MILAVEC Danijel
SEDMAK Andrej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SEDMAK Domen
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MORELJ Erik
BOROVINA Boris
10
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    169 210   7 19
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik