Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Skala Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
DEKANJ Robert
KOCINA Žan
1
2 0
POVH Gašper
URDIH Branko
SOSIČ Klemen
FABJAN Jure
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FERFOLJA Gorazd
DVOJICA 1
4
RAVBAR Peter
ŠVARA Marko
2
0 2
ŠTOKA Sebastjan
PETRIČ Mitja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KRAŠEVEC Gašper
PETRIČ Erik
3
0 2
POSAMEZNO KROG
3
POVH Matija
SEVER Gregor
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-3
2
POVH Gašper
FABJAN Jure
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-6
2
POVH Matija
ŠTREMFEL Jaka
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KRAŠEVEC Gašper
ŠVARA Marko
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
RAVBAR Peter
SEVER Gregor
6
2 0
ŠTAFETA
2
POVH Gašper
PETRIČ Erik
7
0 2
SOSIČ Klemen
ŠTREMFEL Jaka
TROJKA 2
4
DEKANJ Robert
URDIH Branko
8
2 0
RAVBAR Peter
ŠTREMFEL Jaka
POVH Matija
FABJAN Jure
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
OZBIČ Ervin
ŠVARA Marko
9
2 0
KRAŠEVEC Gašper
KOCINA Žan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 3
1
SOSIČ Klemen
SEVER Gregor
9
0 2
ŠTOKA Sebastjan
PETRIČ Erik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
OZBIČ Gordan
PETRIČ Mitja
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    234 205   18 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik