Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Ilirska Bistrica Košana
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
FRANK David
KREBELJ Andrej
1
0 2
GRGIČ Slaven
SPINELLI Silvo
TURKOVIČ David
ZEGA Aleš
ŠKRLJ Stanislav
MORELJ Erik
DVOJICA 1
4
BAŠIČ Robert
MORELJ Franc
2
2 0
ZDAUC Martin
RADIVO Janez
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
GOMBAČ Tadej
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
JAGODNIK Marko
MORELJ Aljoša
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
KLJUN Marino
KASTELIC Andrej
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-3
2
MAHNE Simon
KASTELIC Andrej
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1-6
2
ZDAUC Martin
GOMBAČ Tadej
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
GRGIČ Slaven
KREBELJ Andrej
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
KLJUN Marino
ZEGA Aleš
6
2 0
ŠTAFETA
2
JAGODNIK Marko
KASTELIC Andrej
7
2 0
ZDAUC Martin
MORELJ Aljoša
TROJKA 2
4
FRANK David
KREBELJ Andrej
8
2 0
KLJUN Marino
MORELJ Aljoša
ŠKRLJ Stanislav
RADIVO Janez
MAHNE Simon
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
BAŠIČ Robert
GOMBAČ Tadej
9
2 0
BOŠTJANČIČ Drago
SPINELLI Silvo
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 3
1
JAGODNIK Marko
MORELJ Franc
9
0 2
TURKOVIČ David
ZEGA Aleš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
GRGIČ Slaven
MORELJ Erik
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    251 179   20 6
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik