Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
13
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Ilirska Bistrica Zabiče
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
FRANK David
VUJANOVIČ Goran
1
0 2
MAHNE Simon
FABEC Anton
ŠKRLJ Stanislav
ŠESTAN Tomaž
BOŠTJANČIČ Drago
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
BAŠIČ Robert
CEGLAR Ivan
2
2 0
ZDAUC Martin
LAGINJA Damir
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DOLGAN Slavko
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
JAGODNIK Marko
BOŠTJANČIČ Jožko
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
MIZGUR Viljem
MOŽINA Simon
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1-3
2
MAHNE Simon
BOŠTJANČIČ Jožko
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1-6
2
ZDAUC Martin
LIČAN Lan Timotej
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
JAGODNIK Marko
LAGINJA Damir
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
MIZGUR Viljem
MOŽINA Simon
6
0 2
ŠTAFETA
2
GRGIČ Slaven
VUJANOVIČ Goran
7
0 2
ZDAUC Martin
LAGINJA Damir
TROJKA 2
4
BOŠTJANČIČ Drago
VUJANOVIČ Goran
8
0 2
KLJUN Marino
BOŠTJANČIČ Jožko
ŠKRLJ Stanislav
CEGLAR Ivan
MAHNE Simon
LIČAN Lan Timotej
DVOJICA 2
1
GRGIČ Slaven
MALJEVAC Anton
9
0 2
ČOTAR Aleš
DOLGAN Slavko
MIZGUR Viljem
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 3
1
BAŠIČ Robert
ŠESTAN Tomaž
9
2 0
JAGODNIK Marko
MOŽINA Simon
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
FRANK David
FABEC Anton
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    221 198   12 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik