Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
10
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
BLATNIK Martin
FERFOLJA Gorazd
1
2 0
BOZOVIČAR Milan
KOCINA Žan
ISTENIČ Igor
GUŠTIN Jan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FABJAN Jure
DVOJICA 1
4
DODIG Anže
ŠVARA Marko
2
2 0
ŠINKOVEC Žiga
PETRIČ Erik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KOSAR Tone
SEVER Gregor
3
0 2
POSAMEZNO KROG
3
SODEC Žan
ŠTREMFEL Jaka
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-3
2
URBANČIČ Damjan
ŠTREMFEL Jaka
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1-6
2
ŠEPIČ Bojc
FABJAN Jure
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠINKOVEC Žiga
SEVER Gregor
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SODEC Žan
ŠVARA Marko
6
0 2
ŠTAFETA
2
URBANČIČ Damjan
PETRIČ Erik
7
0 2
KUTLAČIČ Dragan
ŠTREMFEL Jaka
TROJKA 2
4
URBANČIČ Damjan
PETRIČ Mitja
8
2 0
ŠEPIČ Bojc
KOCINA Žan
ISTENIČ Igor
FABJAN Jure
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
GUŠTIN Jan
DVOJICA 2
1
ŠINKOVEC Žiga
SEVER Gregor
9
0 2
KUTLAČIČ Dragan
URDIH Branko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 3
1
BOZOVIČAR Milan
ŠVARA Marko
9
0 2
KOSAR Tone
FERFOLJA Gorazd
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
SODEC Žan
PETRIČ Erik
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    218 238   12 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik