Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
9
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Videm Košana Cerkniško jezero
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KREBELJ Leopold
MESTEK Ivo
1
2 0
DEKLEVA Tilen
KEBE Alojz
KAPELJ Edvin
CERKVENIK Joško
KASTELIC Milan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
BOBEK Slavko
MESTEK Primož
2
2 0
TREBEC Franc
BROVET Darko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KANDARE Erik
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
MRŠNIK Franc
HITI Branko
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
GRLICA Darko
KANDARE Damjan
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MATKO Miran
MESTEK Primož
5
1 1
NATANČNO ZBIJANJE
3
TREBEC Franc
MESTEK Ivo
6
2 0
ŠTAFETA
2
MATKO Miran
KANDARE Erik
7
2 0
MRŠNIK Franc
KANDARE Damjan
TROJKA 2
4
DEKLEVA Tilen
KEBE Alojz
8
2 0
KAPELJ Edvin
CERKVENIK Joško
BOBEK Slavko
HITI Branko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
TREBEC Franc
KANDARE Erik
9
2 0
GRLICA Darko
KANDARE Damjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
MATKO Miran
BROVET Darko
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
MRŠNIK Franc
MESTEK Ivo
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    142 100   19 3
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik