Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
9
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Tabor Ozeljan Nanos
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MERVIČ Darjo
BOŽIČ Sergej
1
2 0
KENDA Željko
FURLAN Nejc
ŠRAJ Matej
KOVAČEVIČ Jure
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MISLEJ Miloš
DVOJICA 1
4
MERVIČ Primož
FURLAN Bojan
2
0 2
MRAK Davorin
TROŠT Bogdan
BATIČ Aleš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
TURK Jože
SUŠA Jožko
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
KOŠUTA Branko
NABERGOJ Simon
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
MERVIČ Patrik
FURLAN Nejc
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
KOŠUTA Branko
SUŠA Jožko
6
1 1
ŠTAFETA
2
MERVIČ Patrik
KOVAČEVIČ Jure
7
0 2
ŠRAJ Matej
NABERGOJ Simon
TROJKA 2
4
MERVIČ Darjo
FRANETIČ Bogdan
8
0 2
MERVIČ Patrik
FURLAN Nejc
KENDA Željko
NABERGOJ Simon
BATIČ Aleš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
MERVIČ Uroš
FURLAN Bojan
9
2 0
ŠRAJ Matej
SUŠA Jožko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KOŠUTA Branko
BOŽIČ Sergej
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
TURK Jože
TROŠT Bogdan
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    113 146   11 11
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  1 1
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik