Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Katarina Jadran HK
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
HOSTINGER Roman
BERNETIČ Boris
1
0 2
ISKRA Boris
ČERNIGOJ Kevin
STOPAR Marjan
GOSPIČ Simon
SIMČIČ Željko
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
FIDEL Vladimir
ČEPAR Andrej
2
2 0
FIDEL Vladimir
ZDRAVKOVIČ Mike
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
UDOVIČ Marko
VOUK Gregor
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠTEMBERGAR Jožko
UJČIČ Bruno
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE
2
UDOVIČ Marko
GOSPIČ Simon
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
FIDEL Dušan
ZDRAVKOVIČ Mike
6
2 0
ŠTAFETA
2
HRVATIN Erik
ČERNIGOJ Kevin
7
0 2
ISKRA Bojan
GOSPIČ Simon
TROJKA 2
4
SIMČIČ Željko
ČEPAR Andrej
8
2 0
HRVATIN Erik
BERNETIČ Boris
FIDEL Vladimir
ČERNIGOJ Kevin
STOPAR Marjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
FIDEL Dušan
KRISTANČIČ Vladimir
9
2 0
HOSTINGER Roman
ZDRAVKOVIČ Mike
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ISKRA Bojan
UJČIČ Bruno
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
UDOVIČ Marko
VOUK Gregor
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    135 143   10 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik