Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga zahod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Planina Ajdovščina Tabor Ozeljan
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
NUSDORFER Jure
MERVIČ Darjo
1
2 0
RENAR Evgen
MRAK Davorin
BOŽIČ Miha
ŠRAJ Matej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MERVIČ Marjan
DVOJICA 1
4
ŠČEK Branko
TURK Jože
2
2 0
TRBIŽAN Silvan
BATIČ Aleš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FAGANEL Boštjan
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
URŠIČ Urban
MERVIČ Primož
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
RENAR Sašo
KOŠUTA Branko
4
1 1
HITROSTNO ZBIJANJE
2
BOŽIČ Miha
MERVIČ Primož
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠČEK Branko
TURK Jože
6
0 2
ŠTAFETA
2
RENAR Sašo
MERVIČ Primož
7
2 0
URŠIČ Urban
ŠRAJ Matej
TROJKA 2
4
MIKUŽ Slavko
MERVIČ Darjo
8
0 2
NUSDORFER Jure
MERVIČ Marjan
RENAR Evgen
BATIČ Aleš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ŠRAJ Matej
DVOJICA 2
1
PETRIČ Ivo
MRAK Davorin
9
2 0
ŠČEK Branko
TURK Jože
URŠIČ Urban
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
RENAR Sašo
KOŠUTA Branko
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
BOŽIČ Miha
MERVIČ Patrik
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    154 117   15 7
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik