Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga vzhod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Zarja Budničar
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
POLJANŠEK Klemen
ŽAVBI Aleš
1
0 2
KODERMAN Marjan
POŽAR Aleksander
ŠIVIC Simon
BOREC Roman
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
ŽIŽEK Marjan
ŽAVBI Stane ml.
2
0 2
HORVAT Rok
KULIČ Latif
GORŠE Dušan
SVETLIN Darko
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
LAZAR Miha
GRAŠIČ Domen
3
0 2
POSAMEZNO KROG 1
3
ŠULAK Gregor
LANIŠEK Cveto
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
HORVAT Rok
DOLENC Gregor
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE
3
ŠULAK Gregor
LANIŠEK Cveto
6
0 2
ŠTAFETA
2
ŽIŽEK Marjan
DOLENC Gregor
7
0 2
KOBAL Žiga
GRAŠIČ Domen
TROJKA 2
4
KODERMAN Marjan
ŽAVBI Aleš
8
0 2
LAZAR Miha
SVETLIN Darko
KOBAL Žiga
KULIČ Latif
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
GORŠE Dušan
BOREC Roman
9
2 0
ŽIŽEK Marjan
DOLENC Gregor
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŠULAK Gregor
LANIŠEK Cveto
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
HORVAT Rok
GRAŠIČ Domen
11
2 0
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    144 140   10 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik