Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Druga liga vzhod
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Rogovila Tele TV Mengeš Rakoll
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
ŠUBIC Simon
PLEŠKO Igor
1
0 2
ŠKOFIC Roman
JEŽOVNIK Bogdan
ŠUMI Aleksander
FIŠTRAVEC Stane
ŠUMI Miha
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
JERAJ Boštjan
SMAJLI Azem
2
0 2
JAGODIC Uroš
ŠINK Andrej
KOCJAN Marjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
PREVODNIK Frenk
STROJ Aleš
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
VODNIK Tone
MAGERL Brane
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
ŠUMI Miha
ŠINK Andrej
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
VODNIK Tone
SMAJLI Azem
6
0 2
ŠTAFETA
2
JERAJ Boštjan
MAGERL Brane
7
2 0
PREVODNIK Frenk
STROJ Aleš
TROJKA 2
4
ŠUBIC Simon
ŠINK Andrej
8
2 0
PREVODNIK Frenk
PLEŠKO Igor
KOCJAN Marjan
FIŠTRAVEC Stane
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
JERAJ Boštjan
MAGERL Brane
9
0 2
ŠKOFIC Roman
STROJ Aleš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
VODNIK Tone
SMAJLI Azem
10
0 2
POSAMEZNO KROG 2
3
ŠUMI Miha
KOŠIČ Srečko
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    132 156   8 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik