Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Prva liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
7
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Logatec Sloga
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
TREVEN Albert
KEBER Dušan st.
1
0 2
KOŠIR Matej
PELC Matjaž
ŽVAB Uroš
KEBER Dušan ml.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
GORJANC Robert
MARKIČ Uroš
2
0 2
POŽAR Jože
LAMPIČ Miha
TREVEN Milan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
PETROVIČ Slavko
ŽELEZNIK Uroš
3
2 0
POSAMEZNO KROG 1
3
ISTENIČ Igor
PAULIČ Igor
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE
2
GORIŠEK Gregor
PAULIČ Igor
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE
3
PETROVIČ Slavko
PELC Matjaž
6
2 0
ŠTAFETA
2
GORIŠEK Gregor
PAULIČ Igor
7
2 0
TREVEN Albert
MARKIČ Uroš
TROJKA 2
4
TREVEN Albert
ŽELEZNIK Uroš
8
2 0
GORJANC Robert
KEBER Dušan ml.
PETROVIČ Slavko
ŠINKOVEC Janez
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KOŠIR Matej
KEBER Dušan st.
9
0 2
POŽAR Jože
PELC Matjaž
ŽVAB Uroš
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
GORJANC Robert
LAMPIČ Miha
10
2 0
POSAMEZNO KROG 2
3
GORIŠEK Gregor
MARKIČ Uroš
11
0 2
POSAMEZNO DODATNI KROG
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12
   
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    176 141   12 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik