Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
SUPER LIGA
Krog 1
2022-11-12
15:00:00
Postojna : Orlek ORO MET
Marjetica Koper : Trata
Krim : Skala
Zabiče : Velenje Premogovnik
Agrochem Hrast : Ilirska Bistrica
Krog 2
2022-11-19
15:00:00
Orlek ORO MET : Ilirska Bistrica
Velenje Premogovnik : Agrochem Hrast
Skala : Zabiče
Trata : Krim
Postojna : Marjetica Koper
Krog 3
2022-11-26
15:00:00
Marjetica Koper : Orlek ORO MET
Krim : Postojna
Zabiče : Trata
Agrochem Hrast : Skala
Ilirska Bistrica : Velenje Premogovnik
Krog 4
2022-12-03
15:00:00
Orlek ORO MET : Velenje Premogovnik
Skala : Ilirska Bistrica
Trata : Agrochem Hrast
Postojna : Zabiče
Marjetica Koper : Krim
Krog 5
2022-12-10
15:00:00
Krim : Orlek ORO MET
Zabiče : Marjetica Koper
Agrochem Hrast : Postojna
Ilirska Bistrica : Trata
Velenje Premogovnik : Skala
Krog 6
2022-12-17
15:00:00
Orlek ORO MET : Skala
Trata : Velenje Premogovnik
Postojna : Ilirska Bistrica
Marjetica Koper : Agrochem Hrast
Krim : Zabiče
Krog 7
2023-01-07
15:00:00
Zabiče : Orlek ORO MET
Agrochem Hrast : Krim
Ilirska Bistrica : Marjetica Koper
Velenje Premogovnik : Postojna
Skala : Trata
Krog 8
2023-01-14
15:00:00
Orlek ORO MET : Trata
Postojna : Skala
Marjetica Koper : Velenje Premogovnik
Krim : Ilirska Bistrica
Zabiče : Agrochem Hrast
Krog 9
2023-01-21
15:00:00
Agrochem Hrast : Orlek ORO MET
Ilirska Bistrica : Zabiče
Velenje Premogovnik : Krim
Skala : Marjetica Koper
Trata : Postojna
Krog 10
2023-01-28
15:00:00
Orlek ORO MET : Postojna
Trata : Marjetica Koper
Skala : Krim
Velenje Premogovnik : Zabiče
Ilirska Bistrica : Agrochem Hrast
Krog 11
2023-02-04
15:00:00
Ilirska Bistrica : Orlek ORO MET
Agrochem Hrast : Velenje Premogovnik
Zabiče : Skala
Krim : Trata
Marjetica Koper : Postojna
Krog 12
2023-02-11
15:00:00
Orlek ORO MET : Marjetica Koper
Postojna : Krim
Trata : Zabiče
Skala : Agrochem Hrast
Velenje Premogovnik : Ilirska Bistrica
Krog 13
2023-02-25
15:00:00
Velenje Premogovnik : Orlek ORO MET
Ilirska Bistrica : Skala
Agrochem Hrast : Trata
Zabiče : Postojna
Krim : Marjetica Koper
Krog 14
2023-03-04
15:00:00
Orlek ORO MET : Krim
Marjetica Koper : Zabiče
Postojna : Agrochem Hrast
Trata : Ilirska Bistrica
Skala : Velenje Premogovnik
Krog 15
2023-03-11
15:00:00
Skala : Orlek ORO MET
Velenje Premogovnik : Trata
Ilirska Bistrica : Postojna
Agrochem Hrast : Marjetica Koper
Zabiče : Krim
Krog 16
2023-03-18
15:00:00
Orlek ORO MET : Zabiče
Krim : Agrochem Hrast
Marjetica Koper : Ilirska Bistrica
Postojna : Velenje Premogovnik
Trata : Skala
Krog 17
2023-03-25
15:00:00
Trata : Orlek ORO MET
Skala : Postojna
Velenje Premogovnik : Marjetica Koper
Ilirska Bistrica : Krim
Agrochem Hrast : Zabiče
Krog 18
2023-04-01
15:00:00
Orlek ORO MET : Agrochem Hrast
Zabiče : Ilirska Bistrica
Krim : Velenje Premogovnik
Marjetica Koper : Skala
Postojna : Trata