Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Skala
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KUTLAČIČ Dragan
KRAŠEVEC Gašper
1
2 0
BOZOVIČAR Milan
DEKANJ Robert
ŠEPIČ Bojc
FABJAN Jure
BRUS Janez
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
ŠINKOVEC Žiga
RAVBAR Peter
2
2 0
DODIG Anže
ŠTOKA Sebastjan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KOSAR Tone
SOSIČ Klemen
3
0 2
POSAMEZNO KROG
3
SODEC Žan
POVH Matija
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
ŠEPIČ Bojc
FABJAN Jure
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
RODE Žan
POVH Gašper
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠINKOVEC Žiga
SOSIČ Klemen
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SODEC Žan
POVH Matija
6
2 0
ŠTAFETA
2
ŠEPIČ Bojc
POVH Gašper
7
0 2
RODE Žan
FABJAN Jure
TROJKA 2
4
MORATO Blaž
RAVBAR Peter
8
0 2
BRUS Janez
KRAŠEVEC Gašper
RODE Žan
DEKANJ Robert
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
DODIG Anže
SOSIČ Klemen
9
0 2
KUTLAČIČ Dragan
OZBIČ Ervin
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
SODEC Žan
POVH Gašper
10
2 0
POSAMEZNO KLASIČNO 3
2
ŠINKOVEC Žiga
POVH Matija
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    217 249   10 16
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik