Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
6
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Trata Ilirska Bistrica
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KOROŠAK Silvo
ŽUŽEK Matej
1
2 0
KOKELJ Luka
ISTENIČ Igor
DOLINAR Brane
POŽAR Simon
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
MLINAR Dejan
BAŠIČ Robert
2
0 2
TOMŠE Miha
ZDAUC Martin
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
PREMRU Tadej
JAGODNIK Marko
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
SOFRONIEVSKI Damjan
MIZGUR Viljem
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
KOKELJ Luka
KASTELIC Andrej
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
URBANČIČ Damjan
ZDAUC Martin
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
PREMRU Tadej
JAGODNIK Marko
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SOFRONIEVSKI Damjan
POŽAR Simon
6
2 0
ŠTAFETA
2
URBANČIČ Damjan
KASTELIC Andrej
7
0 2
KOKELJ Luka
ZDAUC Martin
TROJKA 2
4
BERČIČ Bojan
BAŠIČ Robert
8
2 0
MIDŽAN Alen
JAGODNIK Marko
DOLINAR Brane
POŽAR Simon
URBANČIČ Damjan
ŽUŽEK Matej
DVOJICA 2
1
KOROŠAK Silvo
TURKOVIČ David
9
2 0
PREMRU Tadej
KASTELIC Andrej
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
TOMŠE Miha
ISTENIČ Igor
10
2 0
POSAMEZNO KLASIČNO 3
2
SOFRONIEVSKI Damjan
MIZGUR Viljem
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    237 193   18 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik