Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
5
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Skala Postojna
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KRAŠEVEC Gašper
REBEC Andraž
1
2 0
DEKANJ Robert
JANEV Blaž
FABJAN Jure
POČKAR Bojan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
RAVBAR Peter
KOREN Dejan
2
0 2
ŠTOKA Sebastjan
BOROVINA Boris
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
SOSIČ Klemen
SEDMAK Andrej
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
POVH Matija
KRAGELJ Mitja
4
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
POVH Gašper
TREVEN Albert
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
FABJAN Jure
MARKOČIČ Primož
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
SOSIČ Klemen
KRAGELJ Mitja
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
POVH Matija
KOREN Dejan
6
0 2
ŠTAFETA
2
POVH Gašper
JANEV Blaž
7
2 0
KARIŽ Alen
TREVEN Albert
TROJKA 2
4
RAVBAR Peter
BOROVINA Boris
8
2 0
DEKANJ Robert
REBEC Andraž
FABJAN Jure
TREVEN Albert
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JANEV Blaž
DVOJICA 2
1
POVH Gašper
SEDMAK Andrej
9
2 0
OZBIČ Ervin
POČKAR Bojan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
KRAGELJ Milan
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KRAŠEVEC Gašper
KRAGELJ Mitja
10
0 2
POSAMEZNO KLASIČNO 3
2
POVH Matija
KOREN Dejan
10
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    209 216   14 12
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik