Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
4
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Postojna Krim
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
MARKOČIČ Primož
KOSAR Tone
1
0 2
REBEC Andraž
KUTLAČIČ Dragan
POČKAR Bojan
BOZOVIČAR Milan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KOREN Dejan
ŠINKOVEC Žiga
2
2 0
BOROVINA Boris
DODIG Anže
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
SEDMAK Andrej
BRUS Janez
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
KRAGELJ Mitja
SODEC Žan
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
TREVEN Albert
MORATO Blaž
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
MARKOČIČ Primož
RODE Žan
5
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
KRAGELJ Mitja
ŠINKOVEC Žiga
6
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SEDMAK Andrej
SODEC Žan
6
0 2
ŠTAFETA
2
KOREN Dejan
MORATO Blaž
7
2 0
TREVEN Albert
RODE Žan
TROJKA 2
4
REBEC Andraž
BOZOVIČAR Milan
8
2 0
JANEV Blaž
BRUS Janez
KRAGELJ Milan
RODE Žan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KOREN Dejan
DODIG Anže
9
2 0
SEDMAK Andrej
MORATO Blaž
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
KRAGELJ Mitja
ŠINKOVEC Žiga
10
2 0
POSAMEZNO KLASIČNO 3
2
BOROVINA Boris
SODEC Žan
10
0 2
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    235 185   18 8
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik