Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
3
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Krim Agrochem Hrast
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
KUTLAČIČ Dragan
KAVČIČ Rajko
1
2 0
BOZOVIČAR Milan
GUŠTIN Jan
ŠEPIČ Bojc
PETRIČ Erik
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
ŠINKOVEC Žiga
ČEH Erik
2
2 0
DODIG Anže
KOCINA Žan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
BRUS Janez
ŠTREMFEL Jaka
3
0 2
POSAMEZNO KROG
3
SODEC Žan
SEVER Gregor
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
ŠEPIČ Bojc
ŠTREMFEL Jaka
5
0 2
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
RODE Žan
GUŠTIN Jan
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠINKOVEC Žiga
SEVER Gregor
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SODEC Žan
KOCINA Žan
6
0 2
ŠTAFETA
2
ŠEPIČ Bojc
GUŠTIN Jan
7
0 2
RODE Žan
ČEH Erik
TROJKA 2
4
KUTLAČIČ Dragan
URDIH Branko
8
0 2
MORATO Blaž
ČEH Erik
RODE Žan
KOCINA Žan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
KOSAR Tone
KAVČIČ Rajko
9
0 2
DODIG Anže
ŠTREMFEL Jaka
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŠINKOVEC Žiga
SEVER Gregor
10
2 0
POSAMEZNO KLASIČNO 3
2
SODEC Žan
PETRIČ Erik
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    207 233   12 14
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  0 2
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik