Tekmovalni koledar
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Lestvice
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci
Statistike
Skupaj
Super liga
Prva liga
Druga liga vzhod
Druga liga zahod
Prva liga članice
Prva liga dečki
Prva liga mladinci

SODNIŠKO POROČILO

( <<< nazaj na pregled )

Vrsta tekmovanja: Super liga
Št. gledalcev:
Krog:
Kraj tekmovanja:
Datum:
2
Sodnik: Sodnik:
Ekipa: Agrochem Hrast Postojna
A
B
 
A
B
Igrišče
Imena igralcev:
Imena igralcev:
Rezultat:
Rezultat:
TROJKA 1
1
ŠVARA Marko
BOROVINA Boris
1
2 0
SEVER Gregor
KRAGELJ Milan
PETRIČ Erik
REBEC Andraž
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 1
4
KAVČIČ Rajko
KOREN Dejan
2
0 2
ŠTREMFEL Jaka
POČKAR Bojan
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 1
2
KOCINA Žan
MARKOČIČ Primož
3
2 0
POSAMEZNO KROG
3
ČEH Erik
KRAGELJ Mitja
4
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 1
2
ŠTREMFEL Jaka
MARKOČIČ Primož
5
2 0
HITROSTNO ZBIJANJE 2
2
GUŠTIN Jan
TREVEN Albert
5
2 0
NATANČNO ZBIJANJE 1
3
ŠVARA Marko
KOREN Dejan
6
0 2
NATANČNO ZBIJANJE 2
3
SEVER Gregor
KRAGELJ Mitja
6
0 2
ŠTAFETA
2
GUŠTIN Jan
TREVEN Albert
7
2 0
ČEH Erik
SEDMAK Domen
TROJKA 2
4
PETRIČ Erik
MARKOČIČ Primož
8
2 0
URDIH Branko
KRAGELJ Milan
ČEH Erik
MUNDJAR Boris
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
DVOJICA 2
1
ŠVARA Marko
KOREN Dejan
9
0 2
KAVČIČ Rajko
BOROVINA Boris
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
POSAMEZNO KLASIČNO 2
2
ŠTREMFEL Jaka
KRAGELJ Mitja
10
0 2
POSAMEZNO KLASIČNO 3
2
SEVER Gregor
REBEC Andraž
10
2 0
Vodja
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Končni rezultat tekme
     
     
    221 174   16 10
     
     
     
   
   
IZID SREČANJA
  2 0
     
     
  Sodnika tekme:
granulacija
0 - 4 mm
 
opremljenost
točke 1 - 10
 
organizacija
 
Vodja ekipe A:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik
 
Vodja ekipe B:
glavni sodnik
točke 1 - 10
 
sodnik